Под будното око на Рамбо, жешката Систина Сталоне одмара во Кабо

Силвестер Сталоне ужива на семеен одмор во Кабо, Мексико.

Папараците особено внимание обрнаа на прекрасната и жешка Систина Сталоне (20) која мамеше погледи во бели бикини.

72-годишниот актер кој се прослави со улогите на Роки и Рамбо будно ја набљудуваше ситуацијата за да се осигура дека неговата принцеза е безбедна . . . .

 

 

Golden

A post shared by Sistine (@sistinestallone) onJul 17, 2017 at 4:07pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари