Перверзија од опијати, сек***е, сето тоа за 5.700 евра, храна, пијалок, презервативи во изобилие...

Контраверзниот четиридневен секс-фестивал каде во понуда стои "неограничено користење на опијати, пиење, оргии со "слободни" девојки, минатата година предизвикал бес кај народот во Колумбија, сепак ќе биде одржан и оваа година.

Сето тоа ќе се одвива на приватно карипско острово каде што гостите ќе ги исполанат своите "либерални фантазии", "забавувајќи се како милијардери", велат организаторите.

Во пакет по цена од 5.700 евра влегуваат девојки по избор, за "водење љубов во живо", забава на луксузни јахти и изненадувања.

Ветувајќи животна забава, секоја карта покрива неограничени количини презервативи, алкохол, храна во период од 14 до 17 декември.

"Имаме 30 карти за 30 гости и секоја карта вклучува друштво на две убави девојки за неограничена количина на услуги за четири дена. Целото острово е на располагање на гостите. Ние го нарекуваме "осртово на секс", при што дозволено е употреба на опијати кои исто така и девојките можат да ги користат, наведуваат организаторите.

Организаторите оваа година го прфрлиле перврзното царство на нова локација поради безбедносни причини. Не ја откриваат локацијата на приватниот остров, но има хештагови на социјалните мрежи со ознака "Кариби" и "Колумбија"

Организаторите додаваат дека клиентите не треба да се плашат од апсења или депортација. На островот можат да доаѓаат во парови, но сликање е строго забрането. Секој муштерија добива соба со поглед на океан, дневна послуга, целосна безбедноста а готвачите ќе ги испонуваат нивните желби.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари