Облече фустан стар 25 години, задникот едвај се собра (ФОТО)

Ким Кардашијан успеа да ја натера Донатела Версаче да рекреира за неа еден од нејзините омилени фустани на Versace за сите времиња – модел од колекцијата на брендот, претставен на ревија во 1994 година од Јасмин Гаури.

Донатела пак ја нарече Ким вистинска „божица во злато", мислејќи на нејзиниот изглед за балот. Погледнете ...

Поврзани

Најнови вести

Коментари