Николина Пишек во бикини - изгледа како милион долари (ФОТО)

Николина Пишек направи пауза од 7 недели на социјалните мрежи.

Вели дека нејзиниот живот не е доволно интересен за да биде постојано присутна на Инстаграм, па објави фотка од пред куќата на островв, каде одмара.

Во продолжение погледнете ја фотографијата што по 7 недели пауза ја постираше згодната и неодолива Николина Пишек. . .

Поврзани

Најнови вести

Коментари