Неда Украден во бикини го прослави својот 68 роденден (ФОТО)

Неда Украден популарната југословенска пејачка вчера наполни 68 години. Иако ја „гази" седмата деценија од животот, таа се' уште важи за една од најнегуваните и најодржаните дами на јавната сцена.

Затоа и не се воздржува од објавување фтографии на кои позира во костим за капење,притоа,без да ги разубавува со помош на алатките на Фотошоп.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари