Најмлада баба во свет на која и девојки можат да и позавидат!

Кери ќерката ја добила многу млада, на само 18 години.

На нејзиното тело и лице не постои трага дека таа е мајка на тинејџерка и при тоа е баба.

Кери Хилтон, која има 36 години, вероватно е најмлада баба во Англија бидејќи нејзината ќерка Кларис која им 17 години и донела на свет бебе Џесика. Инаку и Кери ќерката ја добила многу млада, на само 18 години.<


Кери сака кикбокс, и толку добро изгледа што по некогаш позајмува облека од ќерката.

- Кларис се вовлекуваше во мои алишта уште кога имаше 10 години, а сега и јас земам од нејзината облека. Понекогаш велем дека сме како сестри, и се смееме на тоа – изјавила Кери.<

/Нејзината љубов према вежбање е толку голема што често вежба во нејзината кујна и оди пет пати во неделата во теретана. Открила дека не се срами дека оди во шопиг по препарати кои ќе ја направат да изгледа уште помлада.

Таа потрошила околу 15.000 евра за козметички третмани за зголемување на градите и издолжување на косата.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари