Развојот на социјалните мрежи, на површина извади неверојатни приказни. Но ваква случка можеби и прв пат среќавате.

Девојка на ТикТок раскажа шокантна, но и малку морничава приказна за нејзиното момче.

Почнала да излегува со него кога имала 14 години. Тие одржувале контакт и на далечина. По половина година се скарале и не разговарале три дена. Во тие три дена се случила несреќа во која нејзиното момче било прободено со нож во ногата, а потоа завршило во болница. Момчето паднало во кома и наскоро починало.

Од тогаш поминале седум години, а неодамна доживеала шок кога на социјалните мрежи видела фотографија на која се наоѓа тој и неговиот најдобар пријател.

Девојчето објасни на видеото дека тие двајца сега се пар, но и дека решила да контактира со него.

„Ја видов фотографијата. Те молам одговори ми. Те сакав сите седум години, Дејв “.

Младиот човек само ја прочитал пораката, но не одговорил.

Сепак, таа сè уште се надева дека ќе добие објаснување:

@k.jewel5how he responded… #storytime #lies #heartbroken💔 #viral #TikTokGGT #originalsound #idkanymore #fypsounds #fypシ #mylife #truestory #why♬ original sound – creepy slowed audios

 

@k.jewel5I wish I was lying.. #onlyme #fyp #mylife #idkanymore #men #truestory #2021 #why♬ my audio yellow – 𝒷♡