Марјана објави фотографија од џиновските гради (ФОТО)

Најпознатата македонска лото девојка Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од нејзиниот летен одмор со што предизвика бура од реакции.Очигледно лото водителката знае вистински да ужива на плажа покрај вода и сонце, но на фановите очи највеќе им боде еден детаљ,а тоа се нејзините долги нозе кои едноставно изгледаат боженствено, погледнете.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари