Кога пупат брадавиците, се друго запира

Маца Дискреција на базен... доволно е за наслов

По Ким Кардашијан која се прослави во ријалити шоу, Балканот не запира со производство на благонадежни девојки кои немаат никаква професија ниту значење, а се нарекуваат трендестерки, модели, старлети... но кои ја возбудуваат јавноста и привлекуваат внимание. 

Последниве месеци во Србија има неколку случаи на приведување и прогон на овие ѕвезди јавната сцена заради проституција и соработка со подземјето, на чело со славната Сораја, но Маца Дискреција, ѕвездата на ријалити Задруга (се уште) не е во таа група. Во меѓувреме, таа на своите фанови им подари неколку нови фотографии, вклучително и серија “Маца на базен“. 

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари