Моден тренд

Комбинизоните оваа пролет задолжителни

 Оваа пролет, полн погодок се комбинезоните со необични дезени и кроеви.

Удобни и женствени, комбинезоните се одличен избор за секакви прилики: од попладневна кафе-средба со пријателките, деловни состаноци, па сè до ноќни излегувања и прослави.

Сè зависи од моделот и начинот на кој ќе го стилизирате. Пред да помислите дека е преедноставен за ваш вкус, знајте дека со внимателно избрани детали, за миг можете да го трансформирате во парче со кое нема да останете незабележани на градските улици.

Поврзани

Најнови вести

Коментари