Има ли нешто боље него да си го прославиш роденденот онака кеифски, да се начукаш до даска и на крај добро да си легнеш со осмех на лице? У суботата ми беше роденден, ама нели нема славење, па ми остана само да дремам, да примам онјалн честитки и да се сетам како беше пред две години… Задњиот пут коа славевме ко луѓе.

Еее си славев у кафана, онака со жива музика, со тресење цицки, многу сељачаана и на крај тепачка. Збеснуење до даска, качуење по маси, желби и честитки на микрофон… Откако проведовме добри 5 саата таму, испивме се шо имаше да се испие, ги испеавме сите песми од Цеца и Сека за да го избегнеме третиот момент сите продуживме кај мене у стан на афтер хоур журка. Тука имаше уште заебанции, пеење, свечано отварање поклони и допивање на све што имаше да се допие по дома.

Ја иам црни рупи у меморија за дел од она што се дешаваше у кафана али добро се сеќавам на она што следеше.

Како што си минеше времето моиве еден по еден почнаа да си одат па некаде до 3 останаа само другар ми и девојка му. Она беше кома до даска па залегна на двоседот. Онда другар ми стана и се премести до мене за да и ослободи повеќе простор. Пошто и на каучов беше тесно седна прилично близу а фацата му беше на само неколку сантима од мојата. Почнавме да зе зезаме а мене никад у живот другар ми не ми изгледал лепши. Па 30 % алкохолот и 70 % мојот карактер си гои напраија своето.

Не можев да му одолеам на предизвикот па се навалив и го пољубив. Ми требаше секс а он ко прав другар се најде тука да ми помогне. Додатен стимул беше фактот што неговата девојка мирно спиеше на само метар од нас, права авантура! Раката почна да му се движи по моето тело, од стомакот накај внатрешноста на нозете. Со секој негов потез се трудев да не испуштам звук на задоволството и да не праам галама. Конечно стигна до мојата вагина и почна да ја трие преку фармерките. Јас се поткренав и му дозволив да ми го откопча патентот.

Се поднаместив така да му го ослободам просторот до клиторисот а тој ја искористи целата рака и почна да ми го трие правејќи кружни движења. Ја ставив мојата рака врз неговата и со мојот го притиснав неговиот среден прст јасно ставајќи му до знаење што треба да следи. И тој сфати….Го осетив првиот па онда и вториот прст како почнува да продира во мене. Не можев да издржам, ги спуштив фармерките до колена и ги раширив нозете колку што можев повеќе. У тој момент он ме фати за колковите и ме истурка до крајот на каучот. Ме намести така да може без проблеми да го стави неговиот набрекнат пенис.

Ми ги крена нозете високо и у тој момент осетив неописиво задоволство.. Го зграпчив за г’зето и покушавав да ги контролирам неговите движења. За цело време преку рамо погледнував накај девојка му која уште лежеше онесвестена на двоседот. Не произборевме ни збор док го праевме ,,она” за да не ја разбудиме. Кога веќе не можев да издржам и почнав да стенкам, а он силно ме пољуби за да спречи било каков звук. Како што се приближававме до оргазам силно ме притисна накај него а ја само му климнав со глава.

Сврши во мене, а ја бев на седмо небо. Тоа беше оргазам експлозија! Брзо се облековме, он се врати на двоседот кај девојка му и ми намигна. Е стварно е другарчина, да помогне кога највише ти треба. Што би рекле тоа Енглезите ,,A friend in need is a friend indeed”.