Ќерката на Цеца, Анастасија "сака" црна венчаница!

Иако никогаш не зборува за својо приватен живот, сепак е задоволна од својот емотивен статус

После појавување во престижен магазин, ќерката на Светлана-Цеца Ражнатовиќ не престанува со изненадување.

Анастасија Ражнатовиќ добро познатата ќерка на Цеца, секогаш го привлекувала вниманието на јавноста не само со својот приватен живот, туку и својот атрактивен изглед поради што мнгу девојки ја следат и копираат нејзиниот стил.

 

U susret Sajmu venčanja u Hajatu, slika za magazin @vencanje 👰🏻

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onJan 16, 2018 at 2:36pm PST 

Иако никогаш не зборува за својо приватен живот, сепак неодамна со насмевка рекла дека е задоволна од својот емотивен статус. Поради тоа започнале многубројни шпекулации за венчавање, а дополнително ги подгреала со фотографиите во венчаница.

Како што веќе имала прилка да се реализира како модел Анастасија овој пат позирала за саем на венчаници.

Она што многумина ги изненадило е фактот дека оваа млада девојка одбрала црна венчаница што предизвикало многубројни коментари, иако лично за неа не постојат пречки кога се работи за личен избор...

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари