Карлеуша ја претера: Се соблече покрај базен само по танга (ФОТО)

Јелена Карлеуша ужива во авантурите во Истанбул, а следбениците на Инстаграм останаа збунети по нејзината последна објава. Поп дивата со семејството комплетно се препушти на базенот, забавите и уживањето, а на фановите им приреди вистинско „освежување" ...

Без многу коментари, во продолжение погледнете ја фотографијата на Јелена Карлеуша која ги запали социјалните мрежи ...

Поврзани

Најнови вести

Коментари