Италијанска секс-бомба: Сè уште се нема родено жена со ваков задник (ВИДЕО)

Италијанката Силвија Карузо е нова ѕвезда на Инстаграм, а вниманието на јавноста го привлекла со своите сексапилни фотографии. Како најдобар адут, таа го издвојува својот задник.

Италијаните веќе ја обожуваат, а светот ѝ се восхитува на 20-годишната манекенка Карузо.

Освен со манекенство,убавата бринета се занимава и со водителство и успешно води блог за патување.

Поврзани

Најнови вести

Коментари