Го исполни ветувањето и ја израдува цела Хрватска: Познатата водителка позираше гола (ФОТО 18+)

Познатата хрватска водителка Еција Ивушиќ вети дека, доколу Огнените влезат во полуфинале, ќе се слика гола под хрватското знаме.

Таа го одржа своето ветување, но само делумно. По синоќешната победа над Англичаните и пласманот во финалето, таа на својот Инстаграм објави слика на која е потполно гола, и само обвиткана со хрватско знаме.

- Од Хрватска со љубов, секогаш си исполнувам своите ветувања, напиша Еција Ивушиќ на својот Инстаграм профил.

Фотографијата на Инстаграм ја објави и радиотото Екстра ФМ, каде работи Еција, кое ги повика своите слушатели да ја погодат димензијата на знамето со кое е обвиткана голата водителка.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари