Го фати сопругот со љубовницата па му скокна на хауба! (ВИДЕО)

Бесна жена која наводно го фатила мажот во неверство, снимена е како со него и неговата љубовница се пресметува среде бел ден во Кина.На шокантната снимка која ја снимил случаен минувач се гледа жена која седи на хауба од автомобилот во движење, додека внатре се наоѓаат нејзиниот сопруг и љубовницата. Погледнете . . .

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари