Фрли шише од прозор на автомобил, па таксистот му одржа лекција која ќе ја памети цел живот (ВИДЕО)

Патник кој се возел во такси возило фрлил празно шише низ прозор, а таксистот веднаш се справи со него.

Снимката е направена во рускиот град Санкт Петерсбург, а корисниците на социјалните мрежи го коментираат овој потег.

Погледнете како го стигна казната за несовесноста:

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари