(Фото) Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан.

Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари