Еве за што служеле високите платформи и потпетици (ВИДЕО)

Еден од главните модни додатоци кај жената што ја истакнуваат нејзината убавина се чевлите. Чевлите на високи потпетици ја прават женската силуета позгодна, поубава, пограциозна истакнувајќи ги со тоа нозете. Високите потпетици можат да се најдат со најразлична големина, но она што е интересно кај некои е што се екстремно големи,а тука се појавуваат и платформите кои даваат невообичаен изглет кај некои жени. Во видеото имаме неколку примери како се користат овие чевли со платформи.

 
 
 
View this post on Instagram

(Tag a friend who can relate) Short girl problems solution 😂👠

A post shared by Ashley Nocera (@ashleynocera) onDec 5, 2018 at 3:09pm PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари