Експлицитни сцени: Кристен Стјуарт без долна облека

Актерката Кристен Стјуарт во филмот „Лизи” во неколку сцени се појавува без долна облека, со голи гради.

 

Иако филмот излезе на почетокот од оваа година, за овие сцени не престанува да се зборува, и ова не е првпат Кристен Стјуарт да снима такви сцени откако таа минатата година се соголи во филмот „Личен купувач”.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари