Џенифер Лопез со „Барби стајлинг“ (ФОТО)

По идиличниот одмор во Италија, Џенифер Лопез и Алекс Родригез им се вратија на работните обврски. Парот беше фотографиран додека го напушташе студиото на NBC во Њујорк.

49-годишната музичка ѕвезда беше облечена во нежно розово фустанче од модната куќа Валентино. Во својот „Барби стајлинг" таа додаде Фенди чантичка и Гучи сандали. . . .

Поврзани

Најнови вести

Коментари