Денес е една од најзгодните српски пејачки – пред 6 години не личела на себе.

Едита Арадиновиќ денес е една од омилените натпреварувачки на хуманитарното шоу „Твоето лице звучи познато“, во кое од емисија во емисија го докажува својот талент.

Членката на групата „Минстарке“ на својот Инстаграм профил објавила фотографија од 2011 година.

Погледнете како изгледала:

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари