Трендот за оваа пролет

Бело сако е парчето која секоја девојка мора да го има во својот ормар

Oваа пролет ќе мора да најдете барем едно бело сако, затоа што е новиот пролетен моден хит.

Белата боја е прекрасна за освежување на пролетните комбинации, но и за смирување на јаките бои.

Со фармерки и кошула, со фустанче или мини здолниште, белото сако ќе го носи секоја жена оваа пролет.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари