Тамара играла за црногорската репрезентација на Фед Купот и се присетила на времето кога тенисот и бил примарен.

Веројатно некои ја знаат приказната за поранешната црногорска тенисерка Тамара Бојаниќ пред извесно време, која во меѓувреме ја промени професијата и стана модел за возрасни!

Тамара неодамна призна дека одлично заработува на платформата „Onlyfans“ каде што може да ја видите нејзината содржина за десет долари месечно, колку чини претплатата, додека нејзиниот Инстаграм профил е полн со провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

Сепак, таму се издвојува фотографија која потсетува дека Тамара своевремено играла и за црногорската репрезентација, со оглед на тоа што сподели фотографија од 2013 година пред нејзиниот натпревар.

Инаку, Тамара своевремено имала одлични резултати во јуниорска конкуренција, додека како сениорка наводно била шампионка на Црна Гора. Исто така, таа била и околу 1000-то место на ВТА листата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

– 10 долари по 1000 луѓе, тоа се 10.000 месечно. Кој е тука глуп – Тамара неодамна запраша на Инстаграм, откако „прелиста“ медиумски написи за нејзината нова кариера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

Интересно, во описот на профилот на Тамара на Инстаграм стои и дека таа е професионален тениски тренер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)