11 години после големиот успех во „Млади бунтовници“: Како денес изгледа Роберта (ФОТО)

Сите се сеќаваме на хит тинејџерска аргентинска теленовела Млади Бунтовници. Серијата е снимена во Аргентина, во текот на 2002/2003 година, во две сезони.Dulse Marija(31) беше еден од омилените ликови во хит тинејџерската серија „Млади бунтовници". Роберта Реј со играњето во оваа серија само ја започна успешната кариера.Еве како изгледа по 11 години од серијата:

 

Buen Domingo ☀️🌀🌻🌴 #Quisieraestarenlaplaya 🙄

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) onJun 3, 2018 at 1:15pm PDT

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари