Момче сакаше да ја преплаши својата мајка: Нејзината реакција го натера веднаш да се покае (ВИДЕО)

12 годишниот Тајлен Елис одлучи малку да се пошегува со својата мајка Ташила Александер и на потежок начин научи дека шегите знаат да се удрат од глава и тоа буквално.

Тајлен одлучи на глава да стави маска од популарниот лик од Војна на ѕвездите, Чубака.

Додека неговата стоеше крај количка во маркет, тој и пријде од зад грб и ја исплаши.

Мајката реагираше инстиктивно и го удри.

Погледнете:

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари