Ана Севиќ во ноќен живот со новото момче (ФОТО)

Ана Севиќ пред неколку месеци се разведе од пејачот Дарко Лазиќ, а како што пренесуваат медиумите таа ужива во нова љубовна врска.

Ана уживаше на отварање на еден белградски сплав, а друштво и правеше нејзината посилна половина Даниел Недељковиќ.

Кога ги виде фоторепортерите се обиде да им ги „замачка очите" и сама влезе на сплавот.

Поврзани

Најнови вести

Коментари