Џеј Ло и Афлек никогаш позаљубени

10-10-2021

Џенифер Лопез и нејзиниот партнер Бен Афлек пристигнаа заедно на премиерата на „Последниот дуел“ во Менхетен, Њујорк. Бен, кој ја …