СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА, ЕВРОПА

19-08-2005

СКОПЈЕ: Сончево со умерена облачност. Утринската температура ќе се спушти до 13, а дневната ќе достигне до 30 степени МАКЕДОНИЈА: …

Сигурен секс

19-08-2005

Кога е повлечена рачната кочница во автомобил. …

Бритни стручњак за орален секс

19-08-2005

Американската поп-старлета ни во поодмината бременост не престанува да го предизвикува вниманието на јавноста. Бритни е прогласена за експерт за …

Куче

18-08-2005

– го прашува Панта. -Не прашувај! Ко џукела. -Ко џукела?! -Да. На мојата ни да ставам, а на туѓа жена …

Досетливост

18-08-2005

Сватови се разотишле, а тој и Цвета право в кревет. Ја милува Боки невестата по цело тело, а особено по …

СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА, ЕВРОПА

18-08-2005

СКОПЈЕ: Сончево со умерена облачност и умерен северен ветер. Утринската температура ќе се спушти до 13, а дневната ќе достигне …

ДЕНЕС ВО ВЕЧЕР

18-08-2005

– HIGHLIGHT: STARIOT SVET: Седумте светски чуда – ЛИЧНОСТ: ЕФТИМ ГАШТОВ: Девојките небаре случајно позираат пред фоторепортерите – GOSSIP: ВОРНЕР …

Битола, отворен град 2005

18-08-2005

Стрип изложби, уметничка фотографија, меил арт, презентација на арт филмови, театарски перформанси на отворено, амбиентална, алтер, рок, џез музика, графити, …

Торта со шампањско

18-08-2005

Состојки Тесто – 4 јајца – 150 грама шеќер – 100 грама брашно – 80 грама нишесте – малку сол …

Евровизискиот Congratulations со 14 песни

18-08-2005

Под наслов Congratulations, на 22 октомври во Копенхаген, ќе се одржи фестивал по повод педесетгодишнината од постоењето на Евровизија. За …