Огласи што ги даваат жените

28-08-2005

Слободни сексуални сфаќања – повеќето мажи во градот интимно ја познаваат Атлетски изглед – нема гради Бара внатрешна убавина – …

Огласи што ги даваат мажите

28-08-2005

Спортски тип – лежи на кревет, чита спортски весник и гледа Евроспорт 60 часови дневно Добро здравје – ждрига и …

СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА, ЕВРОПА

28-08-2005

СКОПЈЕ: Сончево со умерена облачност, а попладне нестабилно облачно со појава на дожд и грмежи. Температурата ќе достигне до 30 …

Здрави продукти за секој ден

28-08-2005

Се разбира, на списокот продукти највисоките места ги заземаат овошјето и зеленчукот, но и житарките. Уверете се за кои продукти …

Здравко Чолиќ со нов спот

26-08-2005

Песната „На овај дан”, со која легендата Здравко Чолиќ ги отвора речиси сите концерти од турнејата „Чаролија”, наскоро ќе добие …

Нека говорат усните!

26-08-2005

Намачкани со силен кармин или само премачкани со сјај, како што налага трендот оваа сезона, усните секогаш праќаат порака. Каква …

Бесење

26-08-2005

-Ај, немој те молам. Татко ми и онака постојано приговара дека нон-стоп висиш пред нашата куќа. …

Причина

26-08-2005

– Не ме чуди што тато побегна од дома, но папагалот? Па него барем редовно го храневме! …

Име и на WC шолја!

25-08-2005

Една од најатрактивните српски турбо фолк-ѕвезди Сека Алексиќ, во чии раскошни облини викендов ќе можат да уживаат и нашите момци, …

Тоше на заслужен одмор

25-08-2005

По напорниот период пред и по издавањето на албумот “По тебе” Тоше во моментов се одмора пред големиот скопски концерт, …