Голема проштална журка

31-08-2005

Крајот на летната сезона во Охрид ќе биде означен онака како што впрочем и доликува, со голема журка. Местото на …

Ерик Клептон го осознава сексот

31-08-2005

Рокерот Ерик Клептон признава дека практикувањето секс со својата втора сопруга му помага во самодовербата. “Пред тоа избегнував чест секс, …

Се бара момче за мјузикл

30-08-2005

Дизни дефинитивно потврди дека наскоро ќе започне потрагата по згодно момче кое би го играло човекот-мајмун во мјузиклот “Тарзан”, кој …

Секс

30-08-2005

“Ајде сине да зборуваме малку за секс”, на тоа синот вели: “Добро стари што те интересира …

Заби

30-08-2005

– Знаете ли докторе како го одвикнав син ми да не ги гризе ноктите? – Како? – Му ги извадив …

Четка

30-08-2005

– Вчера купив четка за ве-це. -И. – Па што, знам некако подобро ми беше со тоалетна хартија” …