Нова повреда на Арда Гулер

26-09-2023

Само што направи кам бек од првичмата повреда откако е дел од тимот на Реал Мадрид, турскиот интернационалец, Арда Гулер …

Јувентус под нова истрага

26-09-2023

Јувентус е под нова истрага, повразана со сметководството на клубов во последните години, пишува „Ла Република“. Додека клубот е казнет …