Нотингем Форест во одлична форма

05-02-2023

Тимот на Нотингем Форест ја продолжи својата одлична форма по паузата поради Мундијалот. Предмалку на домашен терен го совлада Лидс …

Ливерпул го продава Салах!?

05-02-2023

Шокантни вести за фановите на Ливерпул. Имено како што денеска се шпекулира во медиумите на Островот, раководството на “редси“ имаат …