Tips & Tricks

26-11-2007

јајце по подот…Ако ви се излие јајце по плочките или кујнските елементи, посипете го со кујнска сол и оставете го …

Топла напивка од кафе

26-11-2007

Оваа црна убавица сака да се закити и со чоколада, зачини како ванила, цимет, па дури и чили пиперчиња, а …

Девојки кои ја диктираат модата

25-11-2007

Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон, Кристин Дејвис и Ким Катрал се жените кои во изминативе години ја диктираат модата. Од …

Мадона нема да слави Божик

25-11-2007

Популарната пејачка Мадона нема да го слави Божиќ во својот дом и своите три деца ќе ги остави без традиционалните …

Кармен Електра во долна облека

20-11-2007

Тара Ли Патрик или попозната како Кармен Електра е американски супермодел, танчарка, пејачка, ТВ ѕвезда и актерка. Во 1995 година …

Наоми Кемпбел го покажа газето

20-11-2007

Наоми Кемпбел изминатиов викенд се журкала на забава посветена на 80-тите во еден лондонски клуб. Журката барала соодветен аутфит, па …