Копчиња за манжетни Астон Мартин

15-12-2009

“ТМБ арт метал” го претстави ограниченото издание на рачно изработени, ексклузивни копчиња за манжетни од метал преземени од Астон Мартин …

Идеален деловен подарок

15-12-2009

Личните односи се особено важни во бизнисот. Независно што работите, од воспоставените добри лични контакти во голема мера ќе зависи …

Децата по стапките на Мадона

15-12-2009

Како вистинска кралица на поп-музиката, Мадона во сопствениот дом ги одгледува своите наследници. Покрај ќерката Лурдес, која веќе ги направи …

Џуди Денч постојано мисли на смртта

15-12-2009

Британската актерка Џуди Денч призна дека се плаши од смртта. Седумдесет и петгодишната ѕвезда вели дека го мрази стареењето. “Воопшто …

Принцот Вилјам е сељак!

14-12-2009

Пинк смета дека британскиот принц Вилјам е сељак затоа што сака да лови, пренесоа американските медиуми. Американската пејачка, која работи …

Лео и Бар повторно во љубов

14-12-2009

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо се смири со екс девојката Бар Рефаели. Ѕвездата на “Титаник” и израелската манекенка се запознаа …

Кени Вест губитник на годината

14-12-2009

Познатиот пејач Кени Вест е крунисан за “Крал на неуспехот” за 2009 година, пренесоа американските медиуми. Хумористичниот интернет сајт “Фаил …

Пијан шопинг од 11 милиони фунти

14-12-2009

Холивудскиот актер Хју Грант призна дека благодарение на тоа што бил пијан, купил слика која што му донела цело богатство. …

Сексот без оргазам е неуспех

14-12-2009

Не е тајна дека жените честопати ги употребуваат своите актерски способности за да одглумат оргазам. Околу 70 проценти барем еднаш …