Шеик на шикот во неговиот харем

31-05-2007

“Во идеалниот свет секоја жена би требало барем еднаш во животот да облече тоалета на Валентино”, изјавила Лиз Стилберис, легендарната …

Кајли Миног си го обожава задникот

31-05-2007

Џебната Венера, како што таблоидите најчесто ја нарекуваат Кајли Миног, ја шокира јавноста со изјавата дека има вистински црнечки задник. …

Незаслужно експонирани ѕвезди

29-05-2007

Истражувањето за најекспонираните лица во светот на шоу-бизнисот која ја спроведе американскиот магазин “Форбс” покажа дека американската јавност смета дека …

Play Station 3 со хард диск од 80 ГБ

29-05-2007

Јапонската електронска компанија “Сони” на 16 јуни во Јужна Кореја ќе лансира верзија од својата конзола со видео-игрици ПС3 со …

Миша Бартон во болница

28-05-2007

Познатата британска актерка Миша Бартон позната по комотниот и разуздан начин на живот завршила во болница. До хоспитализацијата дошло кога …