Фантазија сум на сите мажи

06-10-2006

Градлестата силиконска ѕвезда Памела Андерсон го обожава статусот на интернет секс симбол. Бившата ѕвезда на “Чувари на плажата” се восхитува …

Не сум виновна

06-10-2006

Актерката Ким Бесинџер по повод тужбата на нејзиниот бивш сопруг Алек Болдвин дека го нарушила договорот за старателство над нивната …

Домаќинки опасни по здравје

06-10-2006

Работата на најпопуларната светска “Домаќинка” понекогаш навистина може да биде ризична. Тоа го кажа Ева Лонгорија која е пренесена во …

ЅВЕЗДИ ВО ФАРМЕРКИ

05-10-2006

Вљубеници во џинсот! Деми Мур & Аштон КачерПознати по својот усогласен стил Деми и Аштон на забава во Лос Анџелес …

Хајди Клум грижлива мајка

04-10-2006

Манекенката Хајди Клум е грижлива мајка која ја користи секоја прилика да им се посвети на децата. Таа е во …

Ева Мендес зависна

04-10-2006

Секси актерката Ева Мендес признава дека некогаш била зависна од Ред бул. Преубавата актерка позната по улогата со Вил Смит …

Дамата во црно

04-10-2006

Облечена во црно од глава до пети дури и со црн лак на ноктите Џенет Џексон се смешка за време …

Најнеобични шпионски додатоци

04-10-2006

Телефон-детектор на движењаСигурноста во домот станува многу поедноставна работа со овој телефон наречен TeleSpy Motion Activated Intrusion System. Доколку вградениот …

Ревија на стилски костими

03-10-2006

Никола Тесла доаѓа в петок вечер во Скопје и тоа преку колекцијата на модната куќа “Мона” посветена на 150-годишнината од …

Немам време за женски!

03-10-2006

“Какви девојки?! Постојано сум некаде и немам време ни за себе. Периодов некако ми е полн со настапи, па не …