Агилера сака да биде домаќинка

12-09-2006

Популарната и богата сопруга на Џордан Братман сака да ги научи тајните на готвењето, но причина не е нејзиниот сопруг …

Колекцијата на Кајли повлечена

12-09-2006

Сите многу се изненадија кога најпознатите трговски центри ја повлекоа нејзината нова колекција “Love Kylie” од своите продавници, но трговците …

Љубовен меч

12-09-2006

Човекот со многу лица Џим Кери е уште една од многуте познати фаци видени на трибините покрај тениските терени во …

Свештеник против Мадона

11-09-2006

Еден холандски свештеник бил толку лут поради намерите на американската ѕвезда Мадона на концертот во Амстердам да имитира распнување, што …

Камерон Дијаз сака поголем задник

11-09-2006

Американската актерка Камерон Дијаз која повеќето мажи ја сметаат за најубава во Холивуд е незадоволна со својата фигура и страда …

Ем здраво, ем модерно

11-09-2006

Затоа очилата за сонце не се исклучиво прашање на мода туку и здравјето. Но тука нема да ви помогне купувањето …

Камчиња од милион долари

10-09-2006

За сите оние џентлмени со постојаниот внатрешен предизвик да го пронајдат вистинското парче накит за жената на својот живот, најдобриот …

Судот го “решиè познатиот рапер

10-09-2006

Богатиот пејач, дизајнер и продуцент Шон Комбс досега веќе неколкупати го менуваше своето име, а последното познато Диди сега му …

Сара Џесика Паркер се враќа

10-09-2006

Актерката Сара Џесика Паркер позната по главната улога во популарната телевизиска серија “Сексот и градотè, најави дека по неколкуте филмски …

Утринско тресење

10-09-2006

Бијонсе снимена додека скока на сцената поставена во њујоршкиот Брајант парк за време на концертот Добро утро Америка. И додека …