ШОК ВО ТУРЦИЈА: Кандидатот ненадејно се откажа од претседателската трка поради ЕКСПЛИЦИТНО ВИДЕО?! ОВА ГИ МЕНУВА РАБОТИТЕ НА КОРЕН НА ИЗБОРИТЕ

12-05-2023

Турскиот претседателски кандидат Мухарем Инџе денеска се повлече од трката по објавувањето на наводна секс снимка. Ова сега ги зголемува …