Вучиќ запеа “Тамо далеко“ (Видео)

18-10-2021

Претседателот на Србија Александар Вучиќ на Инстаграм-профилот „buducnostsrbijeav” постави видео на кое се гледа како ја пее песната „Тамо далеко“. …