Полицајката (27) која се наоѓа на секс видеото што неодамна ја шокираше јавноста во соседството е уапсена на своето работно место, дознава српски Курир!

Пред два месеци, да потсетиме, се појави видео на кое се гледа како млада полицајка орално задоволува колега во тоалетот на полициската станица, а МУП после тоа започна истрага.

Полицајката, која е родум од јужна Србија, вчера, според Курир, била уапсена во сообраќајната полициска станица каде што е вработена, а на распитот наводно се бранела молчејќи. Исто така, според сознанијата до кои дошле, уапсена била и една нејзина познаничка, која на рочиштето признала дека се занимава со проституција и наводно открила за кого работи.

Иако најпрвин се верувало дека и другата уапсена девојка е припадничка на МУП, тоа се покажало како неточно. Во текот на истрагата, пак, било откриено дека таа често на сметката имала трансакции од по 1.000 евра.

 

Policajka, Prostitucija

Во меѓувреме се појавија уште неколку видеа на кои се гледаат уапсените девојки. На една од снимките, која е доставена до редакцијата на српски Курир, меѓу другото, двете се гледаат за време на садо-мазо секс.

Уапсените девојки наводно често се дружеле со учесници во реалното шоу и познати личности.