Сораја гола на рулет: Џек пот за очи

Сораја Вучелиќ дефинитивно знае како да ги „напали" своите следбеници социјалните мрежи. Се' почесто фотографии од неа со се' помалку и помалку облека на неа.

Последните се од смислена фотосесија или старлетата едноставно е фатена на коцка во казино, ама сеедно... Целта ги оправдува средствата, а целта е постигната.

 

 

😛 #dressby @jewelry_sequin_srb

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) onFeb 15, 2018 at 8:00am PST

 

Life is game 😉💸💴💰💷

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) onFeb 14, 2018 at 3:07pm PST

 

❤📸

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) onFeb 14, 2018 at 2:59pm PST

 

Pocinjemo sa izvlacenjem vecerasnjih dobitnika 💸💴💶💰💷📸🌎❤

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) onFeb 14, 2018 at 1:40pm PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари